Пре и после

Нема шансе да ћу се сликати из профила да бисте видели моју тибу. Љубљени мој округли стомак, никад га не бих тако компромитовала. Можете да сазнате моју почетну килажу, 70, али никако и почетни број сантиметара у обиму мог струка. Ипак нудим вам ову феноменалну слику коју су направили моји „зли“ драги пријатељи.

Пре:

Ако вам случајно није јасно, на мојим леђима пише ШКЕ, латиницом.

шкембић = шкембе = шке, од миља :)

Најлуђе је што се мени тај надимчић баш свиђа, па намеравам да га задржим и касније, мада очекујемо да у неко доба постане бесмислен. Које је то доба, не знам, али имам врло оптимистичног тренера који мисли да би се на мом стомаку могао нацртати и “six pack”. Не желим да га разочарам, али мени то стварно изгледа незамисливо. Покушала сам да изговорим колико би нам за то требало времена, па ми се онда учинило да је и годину дана премало и, за сваки случај, заћутала сам. А ја ретко останем без текста.

После:

Први резултати су ту: 3,5 килице за месец дана. Ја сам стварно срећна и пресрећна, пошто још никад нисам била на дијети дуже од 4 сата :). Заправо и није тако тешко.